tailerrak

1. TXANDA: urriaren 1etik urriaren 31era

    • Bertsolaritza (kurtso osoa)
    • Makrame (10 ordu)
    • Kirol txapelketak (10 ordu)
    • Ahozkotasuna (10 ordu)
    • Filmoteka (10 ordu)
    • Yoga (10 ordu)
    • Bizikleta tailera (10 ordu)
    • Euskal Dantzak (kurtso osoa)
    • Arte hastapenak (10 ordu)
    • Ipuin kontaketa (10 ordu)

2 TXANDA: azaroaren 5etik abenduaren 5era

    • Bertsolaritza (kurtso osoa)
    • Kirol txapelketak (10 ordu)
    • Ahozkotasuna (10 ordu)
    • Matematikak eguneroko bizitzan (10 ordu)
    • Keramika (14 ordu)
    • Bikoteka irakurtzen 1 DBH (5 ordu)
    • Bikoteka irakurtzen 2 DBH (5 ordu)
    • Makrame (10 ordu)
    • Filmoteka (10 ordu)
    • Yoga (10 ordu) BETETA
    • Bizikleta tailerra (10 ordu)
    • Euskal dantzak (kurtso osoa)
    • Arte hastapenak (10 ordu)
    • Robotika (10 ordu) BETETA
    • Cooking (sukaldaritza ingelesez) (10 ordu) BETETA
    • Rap, Trap eta Reggaeton WTF!!
    • Badminton

3. TXANDA: abenduaren 10etik urtarrilaren 23ra

ASTELEHENETAN

    • Bertsolaritza
    • Antzerkia (lehentasuna 2DBH) urtarrilatik aurrera
    • Makrame

ASTEARTEETAN

    • Bikoteka irakurtzen
    • Filmoteka
    • Esperimentuak egiten
    • Orratz edo gakorratz-lanak


ASTEAZKENETAN

    • Euskal dantzak
    • Euskal pilota
    • Arte hastapenak
    • Ipuin kontaketa
    • Eskulanak: Teselak
    • Erreziklatzeko materialarekin eskulan tailerra
    • Bideoklip poetikoa
    • Mekanografia 3:30-4.30
    • Mekanografia 4:30-5:30
    • Badminton
    • Robotika BETETA
    • Yoga


4. TXANDA: urtarrilaren 28tik otsailaren 27ra

ASTELEHENETAN

    • Makrame 15:30-17:30
    • Clown eta emozioak 15:30-17:30

ASTEARTEETAN

    • Esperimentuak 15:30-17:30
    • Heziketa emozionala 15:30-16:30

ASTEAZKENETAN

    • Euskal pilota 15:30-17:30
    • Arte hastapenak 15:30-17:30
    • Robotika 15:30-17:30
    • Cooking BETETA 15:30-17:30
    • Blogeroa ala Youtuberra? Egin ezazu aukera 15:30-17:30
    • Teselak 15:30-17:30
    • Bioklip poetikoa 15:30-17:30
    • Yoga 15:30-17:30
    • Mekanografia 15:30-16:30
    • Badminton 15:30-17:30

ASTELEHENA-ASTEARTEA-ASTEAZKENA

    • Saskigintza (Urtarrilaren 28,29,30 eta otsailaren 4 eta 5) 15:30-17:30
Hauspoa: tailerrak 4. txanda

5. TXANDA: martxoaren 11tik apirilaren 10era

ASTEARTEETAN

    • Heziketa emozionala (3:30-4:30)
    • Mindfulness (3:30-4:30)
    • Nerabea naiz eta kezkak ditut

ASTEAZKENETAN

    • Sukaldaritza euskeraz
    • Bideo-jokoak sortzen
    • Blogeroa ala Youtuberra? Egin ezazu aukera
    • Mekanografia (3:30-4:30)
    • Robotika

ASTELEHENA-ASTEARTEA- ASTEAZKENENA

    • Saskigintza
    • Keramika
tailerrak 5. txanda

6. TXANDA: apirilaren 29etik maiatzaren 29ra

    • Bertsolaritza
    • Bideo-jokoak sortzen
    • Mekanografia
    • Sukaldaritza
    • Heziketa emozionala