tailerrak

1. TXANDA: urriaren 1etik urriaren 31era

    • Bertsolaritza (kurtso osoa)
    • Makrame (10 ordu)
    • Kirol txapelketak (10 ordu)
    • Ahozkotasuna (10 ordu)
    • Filmoteka (10 ordu)
    • Yoga (10 ordu)
    • Bizikleta tailera (10 ordu)
    • Euskal Dantzak (kurtso osoa)
    • Arte hastapenak (10 ordu)
    • Ipuin kontaketa (10 ordu)

2 TXANDA: azaroaren 5etik abenduaren 5era

    • Bertsolaritza (kurtso osoa)
    • Kirol txapelketak (10 ordu)
    • Ahozkotasuna (10 ordu)
    • Matematikak eguneroko bizitzan (10 ordu)
    • Keramika (14 ordu)
    • Bikoteka irakurtzen 1 DBH (5 ordu)
    • Bikoteka irakurtzen 2 DBH (5 ordu)
    • Makrame (10 ordu)
    • Filmoteka (10 ordu)
    • Yoga (10 ordu) BETETA
    • Bizikleta tailerra (10 ordu)
    • Euskal dantzak (kurtso osoa)
    • Arte hastapenak (10 ordu)
    • Robotika (10 ordu) BETETA
    • Cooking (sukaldaritza ingelesez) (10 ordu) BETETA
    • Rap, Trap eta Reggaeton WTF!!
    • Badminton

3. TXANDA: abenduaren 10etik urtarrilaren 23ra

ASTELEHENETAN

    • Bertsolaritza
    • Antzerkia (lehentasuna 2DBH) urtarrilatik aurrera
    • Makrame

ASTEARTEETAN

    • Bikoteka irakurtzen
    • Filmoteka
    • Esperimentuak egiten
    • Orratz edo gakorratz-lanak

ASTEAZKENETAN

    • Euskal dantzak
    • Euskal pilota
    • Arte hastapenak
    • Ipuin kontaketa
    • Eskulanak: Teselak
    • Erreziklatzeko materialarekin eskulan tailerra
    • Bideoklip poetikoa
    • Mekanografia 3:30-4.30
    • Mekanografia 4:30-5:30
    • Badminton
    • Robotika BETETA
    • Yoga


Hauspoa: tailerrak 3. txanda


Apuntatzeko epea: Azaroaren 6an hasiko da.

4. TXANDA: urtarrilaren 28tik otsailaren 27ra

    • Bertsolaritza
    • Antzerkia
    • Saskigintza
    • Filmoteka
    • Heziketa emozionala
    • Esperimentuak egiten
    • Euskal dantzak
    • Arte hastapenak
    • Robotika
    • Cooking BETETA
    • Konpetentzia digitala
    • Aplikazioak GSuite ikusentzunezko narrazioak egiteko
    • Teselak
    • Bioklip poetikoa
    • Robotika

5. TXANDA: martxoaren 11tik apirilaren 10era

    • Bertsolaritza
    • Keramika
    • Heziketa emozionala
    • Mindfulness
    • Euskal dantzak
    • Bideo-jokoak sortzen
    • Aplikazioak GSuite ikusentzunezko narrazioak egiteko
    • Esperimentuak egiten
    • Mekanografia
    • Robotika
    • "GURE KIMIKA" jokuen bidez antzeztu (7 aste)

6. TXANDA: apirilaren 15etik maiatzaren 22ra

    • Bertsolaritza
    • Mindfulness
    • Euskal dantzak
    • Bideo-jokoak sortzen
    • Mekanografia